TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,593 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi No: 23 Kırklareli / Türkiye
  • TELEFON: +90 212 674 28 23
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

AVC, 2006 yılında 4000m2’lik alan üzerine tek kullanımlık kağıt ve ambalaj ürünleri imalatı hususunda sektöre hizmet vermek için kurulmuştur. AVC ailesi, son yıllarda yaptıgı yatırımlar ile ambalaj sektöründe hizmet vermektedir. modern teknoloji ile donatılmış üretim tesisleri ve tecrübeli kadrosu ile her gün daha iyiyi, daha uygun fiyat ile sunarak yolculuğuna devam etmektedir. İçinde bulunduğumuz yıldan itibaren sektörde rekabetin daha da arttığı, fiyatların anormal düştüğü bir zeminde çıtasını sürekli yükselten kavram kalite olmuştur. AVC ailesi olarak, bu kavramın müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple kalitemizden taviz vermemek kaydıyla yeni yatırımlar yapmak, yeni teknolojileri takip etmek, ve çalışanlarımızla sürekli kazanan ve kazandıran bir firma olarak bünyemizde Uluslar arası Kalite Belgesi olan ISO 9001:2000 KYS Belgesini almak için tüm kaynaklarını seferber etmiştir.

Karton ambalaj tamamen geri dönüşümlü bir üründür. Üretim esnasında yenilenebilir doğal kaynaklar kullanılmaktadır. Dünyada gıda ürünlerinin konulacağı kaplara ve bardaklara yönelik yönetmelikler gereği yüksek kalitede standartlara uygun hammaddelerden üretilmektedir. Kullanım esnasında her hangi bir problem olmadan, genel kanı itibariyle bir koku olmaksızın Dünya gıda Kodeks’ine uygun flexo baskı sistemi kullanılarak, logo veya tasarım baskı yapılarak renklendirilmektedir. Bu nedenle sıcak ve soğuk içecek kullanımı için fevkalade uygundur. Yukarıda belirtildiği üzere ürünlerin Kodekse uygun üretilmesi sayesinde herhangi bir kokuya mahal verilmemesi, belirlenen standartlarda ölçülendirilmesi, baskı esnasındaki hatasızlık çerçevesinde çalışılması, hammaddelerin kalitesinden gelen dayanıklılık, mukavemet, flexibilite ve kesin sızdırmazlık ürünlerimizin olmazsa olmaz kalitesinin göstergesidir.

İmalatını yaptığımız ürünler arasında; sıcak – soğuk içecek bardakları, double wall bardaklar, özel baskılı ürünler, bardak kılıfları, bardak taşıyıcılar, china box, cips kutuları, çorba ve makarna kapları, dürüm kutuları, hamburger kutuları, kapaklar, kumpir kutusu, mısır bardakları yer almaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.