• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,797 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: DOSAB Mustafa Karaer Cd. Açelya Sk. No: 11 Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 224 261 02 15
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

AundE TEKNİK A.Ş. 09.05.1984’de kurulmuştur. 1990 yılında Dünya otomotiv sektörünün önemli üreticilerinden olan AundE Achter & Ebels firması ile ortaklık gerçekleştirilmiştir. AundE Teknik, yurt içinde kumaş, oto koltuk kılıf imalat tesisleri ve yurt dışında da benzer yatırımları olan bir kuruluştur. Ayrıca otomotiv sektörü dışında turizm, enerji ve çimento sektörlerinde de yatırımları vardır.

Dünyadaki değişim ve gelişim içinde etkin rol alacak esnekliğe sahip, firma kültürü, ürettiği mal ve hizmetlerle dünyada örnek alınan kazançlı ve lider bir kuruluş olmayı AMACI olarak belirleyen AundE Teknik’in GÖREVİ, müşteri memnuniyetini hedefleyerek çevreye ve topluma saygılı, paylaşımcı, sürekli gelişimin bilincinde, tüm dünyada kabul gören, firma ortakları içinde kazançlı mal ve hizmet üreterek değer yaratmaktır. AundE TEKNİK 2015 verilerine göre Türkiye’nin en büyük 200 Sanayi kuruluşu arasındadır.

AundE TEKNİK Oto Kılıfı fabrikası, araç içerisinde yer alan koltuk, başlık, kolçak, vb. bölümler için orjinal kılıf üreten, bu üretiminin tamamına yakın kısmını ihraç eden otomotiv yan sanayiidir. Tüm ürünler otomotiv sanayi tarafından belirlenen spesifikasyonlara göre tasarlanmakta veya geliştirilmektedir. Aunde Grubu şirketlerinde ortak tasarım programı kullanılarak otomotiv ana sanayi için proje bazlı tasarımlar yapılmaktadır.

AundE TEKNİK Otokumaş fabrikası, araç içerisinde yeralan koltuk, başlık, kolçak, kapı panel vb. bölümler için oto kumaş üreten, bu üretiminin belirli bir kısmını ihraç eden otomotiv yan sanayiidir.

Tüm ürünler otomotiv sanayi tarafından belirlenen spesifikasyonlara göre tasarlanmakta veya geliştirilmektedir. Aunde Grubu şirketlerinde ortak tasarım programı kullanılarak otomotiv ana sanayi için proje bazlı tasarımlar yapılmakta ve tasarım havuzu oluşturulmaktadır.

Fabrikamızda, tüm müşteriler tarafından onaylı ve otomotiv kumaş test isteklerini büyük bir oranda karşılayan donanımlı bir laboratuvarımız mevcuttur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.