TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
874 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Mahmutbey Mh. 2446. Sk. No:185/52 İstoç Kuzey Plaza Pk. 34215 Bağcılar /İSTANBUL
  • TELEFON: +90 212 659 03 50
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.atsmotor.com
  • E-POSTA: info@atsmotor.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Mahmutbey Mh. 2446. Sk. No:185/52 İstoç Kuzey Plaza Pk. 34215 Bağcılar /İSTANBUL

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Supap denilince Türkiye’de pek çok ilke imza atan Tetik Supap olarak, 60 yılda başarı kelimesiyle özdeşleşen ve durmadan büyüyen, güçlenen markamızla gurur duyuyoruz. Türkiye’nin ve Orta Doğu’nun da ilk supap markası olarak, azim ve disiplin dolu çalışma tempomuz sayesinde ilk 10 sene içinde ülkemizdeki supap ithalatını yok denecek kadar azaltmayı başardık.

 

1980’li yıllara gelindiğinde başta Mercedes olmak üzere Man, Volvo, Fiat ve Renault gibi sektöründe öncü araç üreticilerinin kullandıkları motorlarda kullanılan supapların lider üreticisi olduk. 1986 yılından itibaren yurt içi supap taleplerine cevap verdiğimiz gibi İran, Suudi Arabistan, Mısır, Pakistan, Almanya ve Japonya gibi ülkelere de supap ihraç etmeye başladık.

 

Üretimimizin hızını ve kalitesini artıracak teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, çağa ayak uydurmayı ve yenilenmeyi temel ilkemiz kabul ettik. 2002 yılında Motor Aşin Otomotiv ile yurt içi tek satıcılık anlaşması yaparak daha da güçlendik. 2012 yılında Motor Aşin Otomotiv Ailesine katılarak daha geniş bir vizyona kavuştuk.

 

1960 yılında araba motorları için supap üretimi ile başladığımız yolculuğumuza 2012 yılından itibaren yenilenen üretim hattımız ile, 1.145.000 metrekarelik açık ve 10.000 metrekarelik kapalı alandan oluşan tesislerimizde, 1500 farklı supap modelinden yılda 3 milyon adet supap üretim kapasitesi gibi bir iş hacmiyle devam ediyoruz.

 

Bugün üretimimizin %40’ını ihraç ederek şanlı bayrağımızı dünya çapında gururla temsil ediyoruz. Tetik Supap olarak, Dünya Motor üretiminin tetikleyici gücü olmaya devam ediyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.