TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
509 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Zafer Mh. 177.Sok. No:2 Esenyurt / İstanbul
  • TELEFON: +90 212 412 12 12
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kurucumuz Hayrettin Atmaca 1979 yılında doğduğu topraklardan İstanbul’a gelerek. Tahtakale Pir Han’da minik bir dükkân ile Atmaca Elektronik’in temellerini atmıştır.

 

İleriye dönük hedefleri ve büyüme istediği sayesinde kendi markasını yaratmayı başaran Hayrettin Atmaca birçok ülkeyi ve fabrikayı ziyaret etmiştir ve 1988 yılında yurtdışına yaptığı bir iş seyahati sırasında ülkemize Walkman getirmeye başlayarak şimdilerde Türkiye’nin sayılı elektronik markalarından olan Sunny markasının temellerini atmıştır.

 

Sunny markası Walkman ile evlerimize girmiş, gençlerin sevilen markası haline gelmiştir. Walkman ile başlayan bu hikâye zamanla müzik seti, radyo teyp, uydu alıcısı gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasıyla birlikte büyüyerek hemen hemen Türkiye’nin her yerinde Sunny markası görülmeye başlanmıştır.

 

2004 yılında İstanbul’da 110.000 metre karelik modern üretim tesisinin kurulması ile beraber televizyon ve uydu alıcısı sektöründe Türkiye’de sahip olduğu konumunu geliştirmek ve dış pazarlarda da ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedef alan Atmaca Elektronik günümüzde üretim kapasitesi açısından hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın en büyük elektronik firması olmayı başarmıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.