• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,199 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kayapa Organize Sanaayi Bölgesi İstiklal Mahallesi Kırmızı Cad. No: 6 Nilüfer / Bursa
  • TELEFON: +90 224 493 25 51
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ADANA

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

Atış Makina; Otomotiv ana ve yan sanayi ile sıhhi tesisat armatürleri sektörünün gereksinim duyduğu; fren pistonları, miller, somun, pim, rakor , civata gibi bağlantı elemanları ve talaşlı imalat parçalarını üretmektedir.

1983 yılında Makine İmalatı üzerine kurulan Atış Makina 1988 yılında talaşlı imalata geçmiştir. Bursa Kayapa Organize Sanayi Bölgesinde 2000m² üretim alanı olmak üzere toplam 3000m² lik alana sahip fabrikada üretim devam etmektedir.

Piyasa talepleri doğrultusunda talaşlı imalata paralel ürün yelpazesini genişleten Atış Makina; Otomotiv ana ve yan sanayi ile sıhhi tesisat armatürleri sektörünün gereksinim duyduğu; fren pistonları, miller, somun, pim, rakor, cıvata gibi bağlantı elemanları ve talaşlı imalat parçalarını üretmektedir.

Atış Makina 2002 yılında Tesisi, Organizasyon Yapısı, Ticari ve Kurumsal Kimliğini geliştirerek, yeniden yapılanmıştır. Müşteri için doğrudan değer yaratan, temel operasyonel (mainstream) süreçler ile, Müşteri Tatminine dolaylı katkıda bulunan ve temel operasyonel süreçlere dayanak oluşturan, destek süreçleri belirlemiş, Amacı yüksek performanslı süreçler yaratmak olmuştur.

Hizmet sunduğumuz sanayi kuruluşlarındaki yükselen başarı grafiğimiz teknolojik gelişmelerin ışığı altında planlı bir çalışmanın sonucudur.

Organizasyonların en zengin kaynağı İnsandır ve yerini bir başka kaynakla doldurulması mümkün değildir.Her zaman Ana Hedef öğrenen organizasyonlar yaratmak ve sürdürmektir.

Gerek yönetim anlayışı, gerek Ürün Kalitesi ve Müşteri odaklı hizmet yaklaşımı ile hızla büyümekte ve atılımlarını sürdürmektedir.

Kalite Politikamız

Atış Makina Ltd. Şti. Kalite Politikasının oluşturulmasında müşteri ihtiyaç ve beklentilerini korumak en büyük önceliğidir.

Müşteri Memnuniyetinin Ürün ve Hizmet Kalitesinden kaynaklandığının bilincinde olarak tüm faaliyetlerimizde;

  • Yasalara uymayı
  • Tedarikçileriyle uzun dönemli ortak menfaatler içeren işbirliğini
  • Ürünlerin belirlenen kalite standartlarına uygunluğunun sağlanmasını
  • Tüm Çalışanlarımızın katılımı ve eğitimini devamlı artırarak, Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirmeyi, böylece ürünümüzü her zaman Güvence altına almayı
  • Çevre ve topluma saygılı şirket imajını korumayı Taahüt ediyoruz.

Atış Makina Ltd. Şti. Yönetimi; Kalite Politikasının,Organizasyonun tüm kademelerde anlaşılmasından, uygulanmasından ve devamlılığının sağlanmasından sorumludur.

Atış Makina Ltd. Şti. yönetim kadrosu olarak bu politikayı bütün çalışanları ile gerçekleştirmeyi hedef kabul ettik.

Üretim

ATIŞ MAKİNA yatırım atağı, ileri teknoloji ürünü olan CNC torna ve otomat tezgahlar ile sürdürülerek üretim kapasitesi büyük ölçüde arttırılmıştır. Ayrıca kısa işlem süreleri ve işleme kalitesiyle üretim verimliliği yükseltilmiş ve network ağı kurularak üretim yönetiminde bilgisayar desteği sağlanmıştır.

Bugün ATIŞ MAKİNA Ltd. Şti., CAD-CAM yazılım desteğinde, tüm talaşlı imalat parçalarını ileri teknoloji ile üretmekte olup; modern CNC torna ve otomatları, taşlama ve diğer özel tezgahlarıyla her türlü kompleks parça üzerinde en hassas toleransları yakalayabilecek düzeydedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.