• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

Ateşdağlı Teks. Mak. Örme San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5,448 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Sanayi Mah. Kazım Karabekir Cad. Uzun Kardeşler İş Hanı No: 11 K:2 Güngören İSTANBUL
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1995 yılında kurulmuş olan Ateşdağlı Makina ve Celal Bilici isminin, uzun yıllardır edinmiş olduğu mesleki tecrübe, 2.el alım satım, tamir, bakım, orjinal yedek parça ticaret ve ihracatımızdaki başarımızın ana unsurudur. Firmamızdan temin edeceğiniz makinaların tüm bakımını ve kontrollerini yapıp sizlere sorunsuz teslim etmekteyiz ve bunun yanında , Fabrika, Atölye alım satım, kurulum ve anahtar teslim hizmetler vermekteyiz. Tüm bu hizmetlerimizi sorunsuz ve müşteri memnuniyeti odaklı yapabilmek adına, kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Ateşdağlı, Tekstil makinaları alanında üretim ve satış için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “kalite ve güveni” hedeflemiş bir firmadır.

Bizi, bazı benzerlerimizden ayıran temel özelliklerimizden biri satış sonrası verdiğimiz hizmetimizdir.

Ateşdağlı Tekstil Makinaları, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.
Bu anlayış, kaliteyi sadece üretimde değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.