TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
505 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ferizli OSB 1. Cadde No:20/1 54110 Ferizli -Sakarya
  • TELEFON: 444 54 10
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Arsan, Yapısal ve Sismik Mesnetler, Genleşme Derzleri, Boru Contaları ve Tünel Segment Contaları konusunda sektörünün lider kuruluşudur. Arsan, 1957’den bu yana sürekli gelişme odaklı politikası ile büyümeye,  sürekli olarak yenilikçi projeler üzerinde çalışmaya devam etmektedir.  Dünya çapında güvenilir yapısal ürün tedarikçisi olmayı hedefleyen Arsan, 50’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır ve yaptığı ihracatın büyük çoğunluğunu Batı Avrupa ülkeleri oluşturmaktadır. Üretiminin % 65’ini ihraç etmektedir.  Yapısal mesnetler; her türlü elastomerik mesnetler, tek yönlü ve sabit mesnetler, pot mesnetler, küresel ve silindirik mesnetleri içerir. Arsan’ın ürettiği her türlü yapısal mesnet CE Belgesine sahiptir.  Arsan, kurşun çekirdekli kauçuk mesnetler (LRB) ve sürtünme sarkaç sistemlerini kullanarak, köprüler ve binalar için sismik izolasyon sistemleri sunmaktadır. Arsan test laboratuvarı, yapısal mesnetler ve sismik izolatörler üzerinde yeterlilik ve kabul testleri yapmak için donatılmıştır. Fabrika üretim kontrol testleri standartlara ve müşteri taleplerinde belirtilen proje gereksinimlerine göre Arsan fabrikasında yapılmaktadır.

 

Arsan tarafından köprüler için elastomerik genleşme derzi (SEM), tek açıklıklı ve modüler genleşme derzleri üretilmektedir. Genleşme derzi tipi ve tasarımı proje gereksinimlerine göre hazırlanmaktadır.  Tünel segment contaları Arsan mühendisleri tarafından, öngörülen su basıncına uygun olarak tasarlanmaktadır.   Arsan boru sektörü için içme suyu, atık su, gaz ve kimyasal borulara uygun olarak, belgeli karışımlar ile sızdırmazlık ürünleri üretmektedir. Arsan fabrikası Sakarya’da Ferizli de 60.000 m² alan üzerinde kurulu 35.000 m² kapalı alanı bulunan tesisinde faaliyet göstermektedir.  Firmamızın merkez ofisi Dudullu / Istanbul’da bulunmaktadır.  Arsan, ekstrüzyon, kompresyon ve enjeksiyon gibi çeşitli üretim yöntemleriyle donatılmış olup,  Ar-Ge laboratuvarında kauçuk bileşik testleri ve ürün üzerinden statik ve dinamik testler yapmaktadır. 12000 ton/yıl kauçuk karışım kapasitesine sahip olan Arsan, EPDM, NR, CR, SBR, FKM, CPE, CSM, AEM kauçuk cinsleri ile çalışmaktadır.

 

Tüm yapısal ürünlerin tasarım ve çizimleri yılların tecrübe ve deneyimiyle Arsan mühendisleri tarafından hazırlanmaktadır. Kalıp tasarımı ve üretimi ile metalin hammaddeden başlayarak nihai ürüne dönüşmesi sürecindeki tüm adımlar Arsan fabrikasında konusunda uzman personel ve son teknoloji ekipmanlar ile üretilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.