• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

Aromsa Besin Aroma ve Katkı Mad. San. Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
477 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Gebze Organize Sanayi Bölgesi - GOSB İhsan Dede Cad. 700. Sok. No: 704 41480 Gebze / Kocaeli / Türkiye
  • TELEFON: +90 262 326 11 11
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Ürünlerimiz ile hayatın her anında insanların duyularına hitap ediyor, duygularına eşlik ediyoruz. Doğadan ilham alıyor, doğayı bilim ile birleştiriyoruz. Geniş ürün gamımızla birçok sektöre çözümler üretiyor, her zaman daha iyinin peşinden gidip, hayata mutluluk katmayı amaçlıyoruz.

 

Dünyanın en beğenilen markaları için yeni lezzetler tasarlıyor, milyonlarca tüketicinin beğenisine sunuyoruz. Sevilen tatları hayata geçirmek için, 1982’den beri her gün, yaratıcılık ve inovasyon, uzmanlık ve tutku ile çalışıyor, her zaman bir sonraki ilki bulmak, hayallere hayat vermek için sürekli araştırıyor, ait olduğumuz doğaya saygı duyuyor, insana değer veriyoruz.

 

Hayata Lezzet Katıyoruz

 

Dünyanın önde gelen aroma üreticisi olan Aromsa, ileri teknolojiyi doğal hammaddeler ile birleştirerek, gıda sektörünün her alanına başta çok geniş bir aroma portföyü olmak üzere; sos, şurup ve meyve preparatları, ekstraktlar, karamelize şeker, karamel renklendirici, meyve tozları, enzim modifiye süt ürünleri, baharat karışımları tasarlamakta, üretmekte ve sunmaktadır.

 

Binlerce Yıllık Kültürümüzü Günümüze Taşıyoru

 

1982’den beri biriktirdiğimiz tecrübeyi bilim ile harmanlıyor, Geleneksel Türk Lezzetlerini tüm dünyada milyonlarca insana ulaştırmak için tutku ile çalışıyoruz. Bin bir farklı çeşit fındık, yoğurt, kefir, baharatlar, 40 yıl hatırı olan Türk kahvesi, bayramların vazgeçilmesi baklava, unutulmaz kebaplar, Ege’nin incisi damla sakızı, herkesin sevdiği Türk lokumu ve daha birçok lezzeti tüm dünya ile paylaşmanın gururunu yaşıyoruz. Geleneksel lezzetleri tüm çocuklarımız tatsın istiyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.