• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
734 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: 16 Cadde No: 13 Kestel / BURSA
  • TELEFON: +90 224 411 17 62
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Armacell – Pioneer’den Küresel Pazar Liderine
Ekipman yalıtımı için esnek köpük ve önde gelen mühendislik ürünü köpükler üreticisi olan Armacell, müşterileri için sürdürülebilir değer yaratan yenilikçi ve güvenli termal, akustik ve mekanik çözümler geliştirmektedir. Armacell’in ürünleri, her gün dünya çapında fark yaratan küresel enerji verimliliğine önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır. 16 ülkede 3 bin çalışanı ve 26 üretim fabrikasıyla, şirket iki ana işyerini, İleri Yalıtım ve Mühendislik Köpüğü işletmektedir. Armacell teknik ekipman için yalıtım malzemeleri, yüksek teknoloji ve hafif uygulamalar için yüksek performanslı köpükler ve yeni nesil aerojel battaniyeye odaklanmaktadır.

 

Yalıtım, endüstriyel, ticari ve konut altyapısında enerji verimliliğini iyileştirmek için etkili ve düşük maliyetli bir yoldur. Armacell’in yalıtım malzemeleri hem yeni hem de mevcut kurulumlar için tasarlanmıştır. Engineered Foams şirketi, nakliye / otomotiv, rüzgar enerjisi, spor ve eğlence ve inşaat gibi geniş bir yelpazedeki son pazarlarda kullanım için hafif köpükler geliştirir.

Armacell, faaliyet gösterdiği her bölgede (Avrupa, Orta Doğu, Amerika, Asya ve Hindistan) lider pazar konumunu elinde bulundurmaktadır. Son 25 yılda, piyasaya önemli bir rakip girmedi. Sarp bir öğrenme eğrisi, tescilli ürün formülleri ve sıkı kalite kontrolleri ile karmaşık üretim süreçleri, Armacell’in lider konumunu korur. Armacell yaklaşık toplam net satış üretti. 2017 yılında 603 milyon avro.

 

Enerji Verimliliğinde Küresel Lider

1954 yılında, öncü şirket ilk esnek yalıtım ürünü olan Armaflex’i icat etti. Bunu yaparken, o zamandan beri şekillendirdiği yeni bir endüstri dalı – esnek teknik yalıtım – kurdu. Armaflex artık esnek teknik yalıtım için dünyanın en tanınmış markasıdır ve marka adı yapı malzemeleri sektöründe adından söz ettirmektedir.

Şirket, sektörün profesyonelleşmesine büyük katkıda bulundu ve dünya çapında endüstri standartlarını belirledi. Armacell yalıtım malzemeleri, üretimlerinde kullanılandan daha fazla enerji tasarrufu sağlayan birkaç üründen bazılarıdır: Armaflex, üretimi için gerekli olandan 140 kat daha fazla enerji tasarrufu sağlar. Değerli enerji kaynaklarını koruyorlar ve sera gazı emisyonlarını azaltıyorlar.

Yükselen enerji fiyatları, daha sıkı enerji koruma yasaları ve iklim değişikliğinin hızlı temposu ışığında Armacell, inşaat ekipmanlarının ve endüstriyel tesislerin yalıtımının gelecekte daha da önemli bir rol oynayacağına inanmaktadır.

 

Özel Talepler için Yenilikçi Çözümler

Isı ve soğuğa karşı korumak için geleneksel ısı yalıtım malzemelerine ek olarak, şirket bugün geniş bir yelpazede kaplama sistemleri, yangın koruma ve gürültü kontrol çözümleri, ön izolasyonlu borular, endüstride uygulamalar için özel yalıtım sistemleri ve aksesuarlar sunmaktadır. eşleştirmek.

Ürünler çok çeşitli uygulamalarda kullanılır ve günlük yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır. Su siperleri ve contalar olarak, çeşitli modern otomobil modellerinin önemli bir parçasıdır, kanalizasyon hatlarındaki gürültü kirliliğine karşı koruma sağlar ve rüzgar türbini kanatlarının merkezi bir bileşenidir. Dahası, Armacell ürünleri, Empire State Binası’ndaki hava kanalları da dahil olmak üzere, dünya çapında endüstri ve bina ekipmanlarının enerji verimliliğini artırmaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda Armacell, petrol ve gaz endüstrisi için – Grup için önemli bir büyüme pazarı – ve endüstride yeni standartlar oluşturan düşük dumanlı ürünler için yeni yalıtım sistemleri geliştirdi. Esnek teknik yalıtım malzemelerinde teknoloji lideri olan Armacell, dünya çapında 200’den fazla aktif patente sahiptir.

 

Küresel Varlık, Yerel Odaklanma

Armstrong World Industries’in yalıtım ürünleri işine gelen halefi şirket, bir yönetim satın alımının ardından 2000 yılında kuruldu. Armacell global bir şirkettir ve Lüksemburg’daki küresel merkezden Münster (Almanya), Chapel Hill, Kuzey Carolina (ABD) ve Singapur’daki bölgesel merkezlerle yönetilmektedir.

Bölgesel eğilimler ürün tekliflerini artırdığından, Armacell’in ürünleri, müşterilerin belirli bir bölgedeki beklentilerinin ve gereksinimlerinin en etkili şekilde karşılanmasını sağlamak için yerel düzeyde özelleştirilir.

Bugün Armacell dünya çapında 3.000 kişiyi istihdam ediyor ve dört kıtada 16 ülkede 26 üretim tesisi ile bir uluslararasılaşma stratejisi izliyor. ABD, Çin, Tayland, Hindistan, Brezilya, Suudi Arabistan, Rusya ve şimdi Danimarka’daki üretim tesisleri ile Armacell, uzun süredir yeni coğrafi pazarları keşfetmede öncü olmuştur ve gelişmekte olan pazarlarda daha fazla büyümeye odaklanmıştır.

Grubun kendi üretim tesisleri bulunmadığı ülkelerde, satış ofisleri ve distribütörler, kapsamlı bir satış ağı oluşturmak için grubun erişim alanını genişletmektedir. Şirketlerin ana pazarları Avrupa (özellikle Almanya), Kuzey Amerika (özellikle ABD) ve Asya’dır (Çin ve Kore’ye odaklanarak).

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.