TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,504 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi Melikgazi Caddesi No: 26 Kırşehir / Türkiye
  • TELEFON: +90 386 272 12 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09.00 - 17.00
SERVİS SAATLERİ 09.00 - 17.00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2004 yılında ARISOYLAR MOBİLYA LTD. ŞTİ. adıyla kurulan firmamız 2005 yılında ARISOY markasıyla Kırşehir Organize Sanayi Bölgesinde 3500 m² si kapalı toplam 16000 m² alanda Kanepe, Koltuk Takımı, Baza ve Yatak üretimine başlamıştır.

Firmamız; müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe öncelikli tercih edilen bir firma olmayı kendine ‘vizyon’ edinmiştir.

Kurulduğu günden bu yana, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizin işbirliği ile tüketicilere yeni ve daha kaliteli ürünler üretmenin arayışı ve gayreti içinde olan firmamızda, müşteri memnuniyeti daima ana ilkemiz olmuştur. Bizim için kalite, ulaşılması gereken bir hedeften daha çok gelişim ve süreklilik göstermesi gereken dinamik bir süreçtir. Bu sebeple, hep en kaliteliyi üreterek markamızı en iyi noktalara taşıma gayreti içerisindeyiz.

Kalite Politikamız;

Sağladığımız ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, kaynakları etkin ve verimli kullanmak, zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

Ürünler

  • Koltuk Takımları
  • Maksi Takımlar
  • Kanepeler
  • Köşe Takımlar
  • Yatak Bazalar
  • Berjerler

In 2004 ARISOY FURNITURE LTD. Sti. Our company was founded in 2005 with the name brand with ARISOY Kirsehir Organized Industrial Zone in 3500 m² closed a total of 16,000 m² on the Couch, Sofa Set, Base and Bed production.

Our company; customer satisfaction, continuous improvement, quality, teamwork, social responsibility and sharing based on an approach to be most preferred company in its industry ‘vision’ has been acquired.

Since its inception, our suppliers and our customers and our company is in pursuit of efforts to produce new and better products to consumers through collaboration, customer satisfaction has always been our main policies. For us, quality is a dynamic process that needs to show more progress and continuity from one target to be reached. Therefore, all efforts are in the best spot to move our brand by producing the highest quality.

Our quality policy;

We provide products and services to keep customer satisfaction at the highest level, effectively manage customer feedback, to use resources effectively and efficiently, on-time delivery and to establish a quality management system aimed at continuous improvement.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.