• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

GOLD Arıkan Kriko ve Makina San. Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
25 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Organize Sanayi Bölgesi, Teknoloji Bulvarı, No: 13 Eskişehir/TURKEY

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Kuruluş tarihi olan 1975 yılından günümüze Arıkan, Otomotiv sektörünün lider OEM’lerinin çözüm ortağı olarak sektörde sarsılmaz bir yer edinmiştir. Mekanik araç kaldırma krikoları ile oluşturmaya başladığımız ürün gamımıza yıllar içinde kaput kilitleri, arka kapı kilitleri ve menteşeler gibi mekanizma parçaları eklenmiş, firmamız global pazarda lider bir tasarımcı ve üretici haline gelmiştir. Arıkan ürünleri; kalitesinden ödün vermeyen, üretkenliği ve dakikliği ön planda tutan müşterilerinin tüm araçlarında yer almaktadır.

 

Arıkan, yıllardır süregelen çözüm ortaklığını ve kendisine duyulan güveni, Ar-Ge tecrübelerine borçludur. Talep edilmeksizin üzerinde çalıştığımız maliyet, ağırlık ve yer tasarrufu sağlayan tasarım önerileri Arıkan’ı her zaman rakiplerinden bir adım öne taşımıştır.

 

Müşteri odaklı çalışma stili ise daima müşterilerimizin sorunlarına proaktif çözümler bulunmasını sağlamıştır. Özetle Arıkan, müşterilerinin karşılaştığı zorluklara karşı yeni fikirler ve çözümler üretmeyi her daim öncelik edinmiştir. Ayrıca bir ESAC (Eskisehir Aviation Cluster) üyesi olarak Arıkan, Otomotiv sektöründeki dinamik ve özverili faaliyetlerini, havacılık sektörünün de hizmetine sunmuştur.

 

Ürünler

  • Kriko Sistemleri
  • Kilit Sistemleri
  • Sac Parçalar
  • Lastik Tamir Kiti

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.