TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,565 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Papatya Sokak No 14 Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 0224 261 23 51
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

ANL Endüstri, yapıştırıcı, yalıtım ürünleri ve endüstriyel aşındırıcı konularında her türlü özel isteğinizi ve talebinizi karşılayabilecek şekilde özel imalat hizmeti vermektedir. Sektörlerinin lider firmaları, özel proseslerinde, her zaman ANL çözümlerinden faydalanmaktadır. Bu güvence ye layik olmak ve bu sorumluluğu başarıyla yerne getirme devam edmek için ANL, sürekli gelişen, büyüyen, yeniliğe açık, teknolojiye hakim bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. ANL, gurur duyulan bir çalışma ve çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyar.

 

Genel Müdürü Yazısı

Endüstriyel aşındırıcı ,yapıştırıcı ve yalıtım ürünleri konularında 2004 yılından bu yana faaliyet göstermektedir

Otomotiv, beyaz eşya, inşaat, marin, elektronik optik sektörlerine yönelik aşındırma,yapıştırma ve yalıtım konularında ihtisaslaşan ANL,(kiss-cut),Die cut ve benzeri prosesleri kullanarak müşteri ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılayan, fonksiyonel endüstri çözümleri üretir.

Proje aşamasından, üretim ve lojistik aşamalarına kadar tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve doğru ürünü,doğru zamanda ,doğru şekilde ve en uygun şartlarda üretmeyi ilke edinmiş olan ANL ailesi olarak müşterilerimize sürekli yüksek standartlarda ürün sunuyoruz.

Bunun yanı sıra günümüzün gerektirdiği ürünlerimizde sürekli iyileştirme ilkesini benimseyip ürün kalite ve çeşitliliğini artırıyoruz.

Değerli ANL ENDÜSTRİYEL iş ortaklarımız,

Otomotiv başta olmak üzere sektörde girişimci olmayı özümseyerek 11 yılı aşkın süredir Sektörde varlığını devam ettiren ANL endüstriyel ilk günkü coşku ve tutkuyla hareket ederek yüksek performanslı iş sonuçları ile önemli başarılara imza atmaktadır.

ANL endüstriyel’in 2004 yılında başlayan yolculuğu günümüzde Otomotiv-Havacılık-Raylı sistem- Savunma Sanayi-Beyaz Eşya-Mobilya-Elektronik-Marin-Medical-Reklam ve Ambalaj Sektörlerinde ANL markası ile güçlü bir oyuncu haline gelmiştir.

ANL endüstriyel 2007 yılında stratejisini yenilemiş ve yapmış olduğu teknolojik makine yatırımları ile başta OEM’ler olmak üzere Global markaların ihtiyaçları için güçlü çözüm ortağı olmuştur.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden ANL endüstriyel gelişmekte olan otomotiv endüstrisi kapsamında hammadde çeşitliliği ve 2014 yılında eklediği 1500 mm akrilik bant üretim hattıyla TÜRKİYE’de bir ilki gerçekleştirerek makine parkurunu sürekli arttırmaktadır.

ANL endüstriyel günümüzde kendisini önde gelen otomotiv ana sanayi ve yan sanayi üreticilerinin değişen ihtiyaç ve beklentilerini,İleri mühendislik, dağıtım ve üretim metodları ile en üst düzeyde karşılayan bir üretici olarak kanıtlamış ve 2012 yılından itibaren ISO/TSE 16949 sertifikasyonuna sahip olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Saygılarımla

İlyas ANNAÇ

 

Ürünler

  • Zımpara
  • Bantlar
  • Yalıtım

 

Hizmetler

Coating

Şirkerimiz Coating Hizmeti vermektedir. Reklam, İnsanların alım duygularını harekete geçiren eylemler çok ilginç ve sıra dışı olmak zorundadır ANL bu ilginç ve sıra dışı tasarımların,yapıştırma ve şekillendirme işlemlerinde işlerin kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan ürünleri tüketicilerin beğenisine sunmaktan haz duymaktadır..

Laminating

Şirketimiz Laminating hizmeti vermektedir. İş dünyasının en zorlu sektörlerinden biri olan inşaat sektöründe tek bir başarı reçetesi vardır: Kazanmak için iyi yönet. ANL bu beklentiler doğrultusun da inşaat müşterileriyle paralel hareket etmektedir.

Cutting

Şirketimiz Cutting hizmeti vermektedir. Günümüz elektronik ürecilerinin kazanç şartı olan çok fazla üret ve global pazarı hedefle stratejisinin getirmiş olduğu mecburiyet hızdır.ANL bu beklentiler doğrultusun da Elektronik sektörünün taleplerini istenen hızla yerine getirir.

Slitting

Şirketimiz Slitting hizmeti vermektedir. Sektörün aşındırarak verdiği dizayn ve kesim makinelerinde kullanılan sarf malzeme taleplerini  optimum kalite ve hızda üretip üreticilerin taleplerini karşılıyoruz.

Assemblies

Şirketimiz Assemblies Hizmeti vermektedir. Hayatın her alanına giren bu ürünler günümüzde sanatsal şölene dönüşmüştür.Bu ürünlerin şekillendirilmesinde ürünlerimiz bu şölene katkı sağlamaktadır.

Die Cutting

Şirketimiz Die Cutting Hizmeti vermektedir.Ülkemizin lokomotif sektörlerinden Beyaz Eşya golobal talepler neticesinde teknolojik,dizayn,çevre duyarlılığı,ekonomiklilik ve bunun gibi bir çok gelişmeler neticesinde dinamik bir üretim anlayışını sektöre adapte etmiştir.Bu talepleri ANL üretici firmalarla birlikte dinamik bir anlayışla karşılamaktadır.

Kiss Cutting

Şirketimiz Kiss Cutting Hizmeti vermektedir.Modern ve geleneksel mobilya üreticilerinin farklılaşan talepleri vardır.ANL bu farklılaşan taleplerden büyük haz alarak esnek çözümler sunup müşterilerine ekonomiksel ve dizaynsal kazançlar sunar.​

Rewinding

Şirketimiz Rewinding Hizmeti vermektedir. Entegre bir organizasyon, Pazar şartlarına hızlı adaptasyon, operasyonların etkin yönetilmesi, kalite ve müşteri hizmetleri… Bunlar otomotiv sektörünün başlıca başarı kriterleri. ANL bu beklentiler doğrultusunda otom

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.