TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,778 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Anadolu Organize Sanayi Bölgesi 29 Ekim Caddesi No: 47 Malıköy - Sincan - Ankara / Türkiye
  • TELEFON: +90 312 394 75 76
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

ANKAS METAL, faaliyet gösterdiği bölgelerdeki üretim yapan müşterilerine özel metal tedariği, ısıl işlem hizmetleri, metal birleştirme hizmetleri ve laboratuvar hizmetleri sağlayan, 2(iki) tesiste toplam 6000m2 alanda çalışmalarına devam eden bir tedarik ve hizmet firmasıdır. 2007 yılında kurulmuş olan ANKAS her yıl yaptığı yatırımlarla büyümüş, teknoloji ve insan kaynağını doğru kullanarak bugünkü haline ulaşmıştır.

ANKAS bünyesinde IPSEN, ABAR, AICHELIN gibi alanında lider firmaların fırınları çalışmaktadır. Toplamda 1.200.000kg/ay kesit sertleştirme, 550.000kg/ay vakum sertleştirme, 250.000kg/ay gaz nitrürleme, 25.000kg/ay aluminyum ısıl işlemi kapasitesine sahiptir. Isıl işlem sırasında tüm parametreler fırın bilgisayarları tarafından kontrol edilmekte, kağıtsız yazıcılar marifetiyle de tüm datalar geriye dönük 5(beş) yıla kadar saklanmaktadır.

Bünyesinde 7/24 çalışan tam otomatik testereleriyle müşterilerine tam zamanında malzeme tedariği sağlamaktadır.

ANKAS, sadece ileri mühendislik hizmetleriyle size zaman ve para kazandırmakla kalmaz, çalışılan süre boyunca vereceği ücretsiz danışmanlık, mühendislik hizmetleri ve eğitimleriyle, tesisinizde fazladan mühendis çalıştırma ihtiyacınızı da ortadan kaldıracaktır.

ANKAS, firmanız bünyesindeki tüm ilgili personelinizi, malzeme seçimi, ısıl işlem öncesi tasarım, işleme ve tüm yüzey işlemleri hakkında eğitmeyi, firmanız üretim kalitesini artırmayı garanti eder. Endüstrinin içerisindeki, en fazla mühendislik çalışması içeren bu proseslere uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki, verimli işlenmiş bir kalıp, kullanımında da ekonomik oluşuyla tüketiciye iki kez kazandırır. Kaliteli üretilmiş bir parça, firmanızın reklamıdır ve geri dönüşleriyle firmanıza yine iki defa kazandıracaktır. İşte biz sadece yüksek kalitede ve üreticiye kazandıran işlemlere, ANKAS METALURJİK UYGUNLUK SERTİFİKASI veriyoruz.

Özel metallerin seçimi, Isıl işlemi ve yüzey teknolojileri, uzmanlık gerektiren, güçlü mühendislik altyapısıyla ve titiz bir çalışmayla desteklenmesi gereken alanlardır. Siz de tüm diğer başarılı firmaların yaptığını yapın: İşi profesyonellerine bırakın.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.