• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

Anıllar Un Fabrikası Ticaret ve Sanayi A.Ş

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,232 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde İnegöl / BURSA
  • TELEFON: +90 224 714 82 23
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Anıllar Un Fabrikası Ticaret ve Sanayi A.Ş 1981 yılında İnegöl’de kurulmuştur. Kısa sürede projelendirmesi ve montajı tamamlanan fabrika, 30 Mayıs 1984 tarihinde üretime başlamıştır. Ankara – Bursa karayolu üzerinde bulunan İnegöl Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Anıllar Un Fabrikası, 8500 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 10.000 m2’lik bir alan üzerine kurulmuştur.

Anıllar Un Fabrikası’nın özellikleri ve kapasitesi:

Anıllar Un Fabrikası ticaret ve Sanayi A.Ş yılda 120.000 ton buğday kırma kapasitesine sahiptir. Güney Marmara ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan, tedarikçilerden ve müstahsilden alınan buğdaylar fabrikamızda işlem görür. Buğdayların kalite ve özelliklerini belirlemek amacıyla; çeşitli kalite ölçümleri yapılır. Alım kriterlerine uyan buğdaylar silo ve depolarda kulanım amacı ve özelliklerine göre sınıflandırılır. Değişik kalite ve sınıftaki buğdaylar üretim ve yönetim tarafından belirlenen yüzdelerle paçallama silolarına alınır.

Kalite güvencemiz, uzman mühendislerimiz tarafından titizlikle, eksiksiz bir laboratuvar çalışmasıyla sağlanmaktadır.

Buğday alımıyla başlayan tahlil ve kontrol, depolama, üretim, unun dik silolara alınması ile kamyonlara yüklenene dek sürdürülmektedir.

Yönetim kadromuzun tümü ekip çalışmasına inanmış, bilgili, birikimli ve konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Anıllar Un Fabrikası Ticaret ve Sanayi A.Ş. ‘ANIL UN’ markasıyla ve otuz yıl’ı aşkın tecrübesiyle, Türkiye’nin en kaliteli buğdaylarının una dönüştürüldüğü tesislerinde, üstün teknolojinin yardımı ile sürekli atılım içinde bulunmaktadır.

Temel besinimiz ekmeğin ham maddesi olan unun üretimi, buğdayın alımı, uygun depolanması, temizlenmesi, işlenmesi, paketlenmesi ve sevkiyatı her aşamada olağanüstü bir dikkat, özen ve denetim ile yapılmaktadır.

Başarımızın temelinde güvenilir kadromuz ve titiz çalışmamız yatmaktadır.

 

Ürünlerimiz arasında; pasta ve böreklik un, yufkalık un, pidelik un, lavaşlık un, simitl,ik un, köy ekmeği unu, tandurlık un, çorba unu ve tam buğday unu bulunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.