TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,263 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Birlik Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No: 15 Tuzla - İstanbul / Türkiye
  • TELEFON: +90 216 593 19 19
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Paslanmaz ve çelik sektöründeki 2013 yılında kurulan, genç ve dinamik bir firmadır. Altunbaş Metal, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, sektöründe kazandığı tecrübe ve deneyimle, paslanmaz ve çelik alanında geniş kapsamlı ürün ve hizmet sunmaktadır. Boru, profil, sac, lama, köşebent, çubuk dirsek ve daha bir çok ürünün yer aldığı firmamızın esas amacı siz değerli müşterilerimizle firmamızı daha da ileri götürmektir.

Misyonumuz ;
Müşterilerini, yatırımlara ilişkin hak ve sorumlulukları, yatırımların riskleri, getirileri ve işletmesi konularinda eğitmek, müşterilerimize en üst kalitede hizmet vermek, şirket içi tüm çalışanlarımız arasında profesyonelliği ve uzmanlığı teşvik etmek suretiyle müşteri sorunlarının çözümünün ve çözümün etkinliğinin artmasını sağlamak, müşterilerimize yapacağımız bu katkılarla ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz ;
Altunbaş Metal, kalite yönetimine verdiği önemle müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı, insan ve çevre sağlığını güvence altına almayı ve tüm faaliyetlerini sürekli geliştirmeyi şirket politikası olarak benimsemiştir. Bu prensip ışığında şirket vizyonumuz, şu üç ana temele dayanmaktadır;

Müşteri Odaklılık :
Altunbaş Metal için müşteri her şeyden önce gelir. Müşterilerimize en üst kalitede hizmet sunmak esastır. Altunbaş Metal ancak müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini sağlayarak başarılı olacaktır.

Dürüstlük ve Profesyonellik :
En üst düzeyden en alt düzeye, tüm Altunbaş Metal çalışanları şirketin etik kurallarına ve mesleki değerlerine tam bir uyum içinde olmak zorundadır.

Kurumsal Değerler
Yenilikçi,
Paydaş Memnuniyeti,

İlkelerimiz
Teknoloji odaklı,
Uzmanlık sahibi,
Katma değer yaratan,
Çalışan memnuniyetini gözeten,
Sürekli iyileşen (öğrenen organizasyon),
Verimliliği önde tutan,
İşbirliğine ve paylaşıma önem veren,

Ürünlerimiz;

  • Paslanmaz Sac Levha
  • Paslanmaz Çelik Boru
  • Dikdörtgen Kare Profil

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.