TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,493 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Barakfakih Mah. 5. Cadde No: 2 Kestel / Bursa / Türkiye
  • TELEFON: +90 224 384 13 40
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Altınsu tekstil 1983 yılında, Hasan ALTINSU tarafından üst segment takım elbiselerde kullanılan %100 viscose ve acetate karışımlı astarları üretmek amacıyla kurulmuştur.

Hasan ALTINSU kurduğu tesisi yıllar içinde sürekli daha iyi noktaya taşıma gayreti ile kapasite artışları, yeni makine ilaveleri, teknolojik yenilik ve insana yapılan yatırımlarla kurumsal noktaya taşımış olup Avrupa’nın en detaylı ve kapasiteli astar fabrikası haline getirmiştir. Firma ürettiği kaliteli astarlarla kısa sürede yurtiçi ve yurtdışı astar piyasasında önemli paya sahip olmuştur. Geçen süre zarfında Türkiye’deki viscose ve acetate astar üreten tek üretici olma unvanını kazanmış, tarzından ve kalitesinden ödün vermeyen, ülkenin önde gelen takım elbise üreticilerinin tedarikçiliğini tek başına üstlenmiştir.

16.000 m2 kapalı alana sahip olan ve devamlı büyüyen Altınsu, astar üretimini sürdürmenin yanı sıra, bir taraftan da değişen günün koşulları ve müşteri talepleri doğrultusunda kendisini ve makine parkurunu geliştirerek,  abiyelik, günlük, tesettür, pantolonluk vb. bayan dış giyim kalitelerinin üretimine başlamış ve bu kanalda ürettiği ürünlerle de fark yaratma hedefiyle üretimlerini sürdürmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.