• turkosb@gmail.com
 • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,499 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: BOSAB Vatan Caddesi No: 39/1-2 Kestel / BURSA
 • TELEFON: +90 224 376 15 57
 • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Bursa ve bölgesinde raşel örme kumaş üretimi, brode mekik iplikleri ve kapitone mekik iplikleri üretimi yapan firmamız kısa zamanda yaptığı büyük atılımlar ve teknojik gelişmeleri takip ederek yaptığı makina parkuru ile sektöründe lider firma olmuştur.

12000 metrekare kapalı alan üretim tesisi ve çalışma prensipleri ile sizlere her zaman en iyisini sunmayı hedefleyen firmamız, yaptığı ürünleri tüm dünya’ya sunmakta ve gelişen teknolojik yenilikleri takip ederek gelişimini ve üretim kapasitesini genişletmektedir.

Mekik ipliği üretiminde dünya firmaları arasına giren ve aylık 110 ton gibi büyük bir üretim kapasitesi oluşturan firmamız en kaliteli ve güvenilir brode mekik ipliklerini ve kapitone mekik ipliklerini sizlere sunmaktadır.

Raşel örme kumaş üretiminde de aynı başarı ve kapasiteyi yakalayan firmamız üretimlerine devam etmektedir. Ürettiği raşel örme kumaşlar ev tekstili, bayan giyim, bayan iç giyim ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır.

Sizde kalitei güven ve iş disiplini istiyorsanız doğru adres Altındaş Tekstil…

 

Brode ve Kapitone Mekik İpliği Üretimi

12000 metrekare üretim tesisi ve aylık 110 ton üretim kapasitesi ile çalışan firmamız, Bursa’dan ürettiği bu iplikleri dünya’ya ihraç etmektedir. Gelişmiş ve teknolojik makina parkurunu, planlı ve disiplinli iş prensipleri ile birleştiren Altındaş Tekstil, brode mekik ipliği ve kapitone mekik ipliği ihtiyacınızı karşılayarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam edecektir.

Sunduğu kaliteli ürünler ile sizlerin takdirini kazanan firmamız, zamanında ve eksiksiz teslimat, kolay iletişim, planlı termin süresi belirleme gibi son derece önemli konularda da sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Üretim kapasitesini ve makina parkurunu her geçen gün yenileyen firmamız ile sizde iletişime geçebilir ve en kaliteli ürünleri doğru şekilde temin edebilirsiniz…

 • Kapitone Mekik İplikleri
 • Brode Mekik İplikleri

 

Raşel Örme Kumaş Üretimi

Gelişmiş makina parkuru ve eğitimli personeli ile raşel örme kumaş üretiminde sektörde lider firmalardan biri olan Altındaş Tekstil, ürettiği kumaşların kalite ve kontrolüne büyük önem vermektedir. Ürettiği raşel örme kumaşların büyük bir kısmını dünya pazarına sunan firmamız, Türkiye piyasasınada ürün sunmaktadır. Raşel örme kumaşlarını en teknolojik makinalar ile gerçekleştiren firmamız teknolojik gelişmeleri takip ederek makina parkurunu her geçen gün yenilemektedir.

Ürettiğimiz raşel örme kumaşlar, genellikle bayan giyiminde, fantazi örgü kumaşlar ve ev tektilinde kullanılmaktadır. Birince kalite kumaş ihtiyaçlarınız için sektörde lider firma Altındaş Tekstil…

 • Raşel örme tül kumaşlar
 • Raşel örme fantazi kumaşlar
 • Raşel örme ev tekstili kumaşları
 • Raşel örme bayan giyim

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.