TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,049 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Sivas Organize Sanayi Bölgesi 6. Sokak No: 3 Sivas / Türkiye
  • TELEFON: +90 346 218 12 57
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Ali Kozan Fırıncılık sektörüne 1990 yılında ekmek üretimi ile başlamış ve kısa sürede ürettiği naturel ekmek ile halkın beğenisini kazanmıştır. Ekmek üretim kapasitemizin yüksek oluşu, 3 ayrı fırında üretim yapmamızın zorluğu, vasıflı personellere olan bağımlılığımız, ve çözümlenemez personel problemlerimiz bizi yeni arayışlara sevketti. Türkiyede ve birçok Avrupa ülkelerinde fırın ve makina ekipmanları fuarlarına katılarak, ihtiyaçlarımıza çözüm aradık fakat, istediğimiz niteliklerde fırın ve hamurhane ekipmanlarını bulamadık.

Mevcut ekmek üretim kalitemizi ve standardımızı bozmadan hamur hane ve pişirme ünitelerimizde nasıl Makina İmalatı yapabiliriz düşüncesi ile yoğun bir ar-ge çalışması yaptık. Vasıflı elemanların fırıncıları yorması ve üzmesi, bizi insan gücünü aratmayacak tarzda fırın ve makine ekipmanlarını yapmaya sevketti. Birikim ve sermayemizi, mesleğimizin bu çıkmazlarına çözüm bulmak için cesaret ve büyük bir inançla Fırın ve Hamur hane makine ekipmanlarının üretimine karar verdik.

Sivas 1. Organize Sanayi Bölgesinde 6500 m² açık 1750 m² kapalı alanda tüm metal işleme ekipmanları ve NC Makina üretim tezgahlarımla profesyonel ekibimizi kurarak 2009 yılında üretime başladık. Kendi fırın tesisimiz bizim için ciddi bir ar-ge çalışması olmuştur. Çok kısa bir zamanda gerekli kalite belgelerini alarak uzman bir ekip ile gerçek harman tuğlalı ekmek pişirme fırınını, yarım otomatik kürek ve hamur hane makine ekipmanlarını kısa sürede üreterek, fırıncının beğenisine sunduk. 2009’dan 2011 e kadar 10 ilde fırın ve makine ekipmanları kurup, gerekli teknik servis ve eğitimlerini vererek önemli bir tecrübe kazandık. Müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde bugüne kadar 30 ilde yaklaşık 110 fırına, ekmek pişirme robotları ve hamurhane makinaları kurarak önemli bir başarıya imza attık.

30 ildeki referanslarımız bizlere büyük bir güç ve tecrübe kazandırdı, Türkiyedeki Fırıncının sorunlarına çözüm bularak ayrıca mesleki bir onur yaşadık. 2014 yılında tüm modellerimizi yenileyerek, bir çok teknolojik üstünlükler kazandırdık. Türkiye’nin heryerine hızlı montaj ve teknik servis ağımızı kurarak satış sonrası hizmet kalitemizi müşterilerimize sunduk.

Ülkemizdeki endüstriyel fırıncıdan orta ve küçük işletmelere, farklı bütçelere hitab eden üretimimiz, sektördeki yüksek fiyat uygulamasına son vererek, fırıncı esnafına büyük bir hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz

  • Fırınlar ve Pişirme Robotları
  • Hamurhane Makinaları

Çeyrek asırlık fırıncılık tecrübesi ve fırın makina ekipmanlarının kullanıcısı olarak, fırıncının ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Fabrikamızda fırıncıların hayalini kurduğu, tam ihtiyaçlarını karşılayacak makina ve ekipmanlarını üretiyoruz.

  • Fabrikamızda, tüm teknolojik metal işleme makinelerine sahibiz.
  • Teknik elemanlarımız ile arge ve üretim çalışmalarımız profesyonelce yürütülmektedir.
  • Hedefimiz sektörümüzde aranan, tercih edilen ve güven duyulan bir marka olmaktır.
  • Firmamız fırıncılık sektörünün en büyük sorunlarının işçiye bağımlı ve standart kaliteyi yakalayamaması olduğunu çok iyi biliyor. Bu sorunları çözmek için insan eli değmeden tam otomatik bir sistem ile fırıncılık yapmayı mümkün hale getirebilecek bir arge çalışması sürdürmektedir

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.