• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45

Alba Kalıp Otomasyon Mak. İml. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,314 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: TOSB Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde 11. Yol No: 9 şekerpınar - Çayırova - Kocaeli / Türkiye
  • TELEFON: +90 262 658 20 00
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

ALBA, 1991 yılında, 70 m2 alanda başladığı faaliyetine, günümüzde 5000 m2 kapalı alanda sektörün hizmetinde çalışmasına devam etmektedir. Asıl iş kolu seri imalatın gereği olan kalıp ve otomasyon makineleri imalatı olan ALBA KALIP, özellikle son 5 yılda yapmış olduğu ciddi boyuttaki yatırımlar ile kalıp tasarımı ve imalatı ile başladığı kısıtlı faaliyet alanlarını, gelişen dünyanın istekleri doğrultusunda otomotiv, beyaz eşya, ilaç vb. sektörlere endüstriyel ürün tasarım, mekanik ürün tasarım, bilgisayar destekli mühendislik, kalıp tasarımı ve imalatı, plastik enjeksiyon üretimi ve kalite süreçleri konusunda hizmet vermeye başlayarak geliştirmektedir.

ALBA gelişen ürün gamı ve hedefleri karşılamak üzere TAYSAD Organize Sanayi Bölgesinde 15.000 m2 kapalı alana sahip olan yeni bir fabrika yatırımı yapmış ve Aralık 2010 dan beri faaliyetlerine bu yeni lokasyonunda devam etmektedir.

ALBA , established in 1991, has started its activities in 70m2 but today servicing in closed area of 5000m2. ALBA KALIP, which its main production area was manufacturing of tools and automation machines required in serial production, is improving its limited production area begining with only tool design and production by considering demands of developing world and servicing in industrial product design, mechanical product design, computer aided engineering, tool design and production, plastic injection production and quality processes for automotive, white goods, medical sectors etc… with a huge investment especially in last five years.

ALBA invested for a new plant as 15.000 m2 in TAYSAD Organized Industrial Zone to meet requirements of its targets and improving production line. Since Dec.of 2010, ALBA has been performing its services in this new location.

Ürün Grupları

  • Beyaz Eşya
  • Otomotiv
  • Diğer

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.