• turkosb@gmail.com
 • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,679 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: TOSB - Taysad Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No: 10 şekerpınar - Çayırova - Kocaeli / Türkiye
 • TELEFON: +90 262 658 89 52
 • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Müşteri beklentilerini en üst kalitede, rekabet edebilir bir fiyatla ve zamanında karşılamayı ilke olarak benimseyen AKÇELİK;

 • 1978 yılında İzmir de kuruldu,
 • 1990 yılında İzmir Atatürk organize sanayi bölgesinde 15.000 m² alana sahip fabrikasında parlak çelik üretimine başladı.
 • 2002 yılında Taysad organize sanayi bölgesinde 12.800 m² alana sahip yeni soğuk çekme ve kabuk soyma tesisinin yatırımlarını devreye aldı.
 • 2004 yılında 3500 m² alana sahip Konya şubesi hizmete girdi.
 • 2012 yılında Taysad Organize Sanayi Bölgesindeki 14.000 m2 kapalı alana sahip lojistik merkezini devreye aldı.
 • 2012 yılı içerisinde 4000m2 alana sahip Ankara şubesi hizmete girdi.
 • 2014 yılında Esenyurt (İstanbul Avrupa yakası) şubesi hizmete girdi.

AKÇELİK, 40 yılayakın tecrübesi, uzman kadrosu ve ilkeli çalışma anlayışıyla Gebze, İzmir, Konya, Ankara ve Esenyurt’da 50.000 m² alanda müşterilerine özel çözümler üretmeye devam etmektedir.

Kalite Politikası

Türkiye’de, parlak çelik alanında öncü bir üretici olan Akçelik, sektörünün standartlarını yükseğe taşımayı hedef olarak belirleyerek kalite politikalarını Kalite Yönetim Sistem Sertifikası’yla desteklemektedir. Akçelik’te kalite politikamızın temeli, tedarikini sağladığımız ürün ve hizmetlerin tüm safhalarında “SORUN YAŞAMAMAK”TIR Bu ilkenin temelinde inşa edilmiş olan sistemimizin tamamlayıcı unsuru ise ilk seferinde

“İŞİ DOĞRU TESPİT ETMEK” ve “İŞİ DOĞRU YAPMAKTIR”

Yönetim hedefleri ve tecrübelerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı standartlaştırmak, bu standartlar çerçevesinde çalışmak, çalışırken standartlarımızı geliştirmek için süreçlerimizi kontrol etmek, iyileştirmek ve piyasa içerisinde kendimiz ile yarışmak prensibimizdir.

Bilgi, birikim ve deneyim… Yaratılan müşteri güveni!

Yılların getirisi birikim, deneyim ve tecrübeden aldığı güç ile müşteri beklenti ve memnuniyetini kazanım olarak gören Akçelik; Bu yolda kalite politikasından ödün vermeksizin belirlediği vizyon ve misyon anlayışında ilerlemesini her geçen gün arttırarak devam ettirmektedir.

 

Alanında deneyimli ve birikimli Akçelik çalışanları, gelişen teknolojiye paralel olarak çelik kullanıcılarına teknik konularda eksiksiz hizmet vermektedir.

Akçelik üretim ve servis standartları, müşterilerinin yüksek güveni üzerine inşa edilmiş olup, Her koşulda müşteri memnuniyeti kusursuz hizmetle sağlanmaktadır.

Satış öncesi ve sonrası teknik destek, zamanında teslimat ve problem çözme, Akçelik’in kurumsal öncelikleri arasında yer almaktadır.

Akçelik’in satışını gerçekleştirdiği başlıca ürünler;

Alaşımlı, alaşımsız, Sıcak haddelenmiş, Soğuk çekilmiş,Kabuk soyulmuş, Taşlanmış ve dövme çelikler’dir.

 

Akçelik’in hizmet sunduğu başlıca sektörler:

Otomotiv ana ve yan sanayi, Dövme sanayi,Makine ve imalat sanayi,Ulaşım sanayi, İş ve tarım makineleri sanayi,Savunma sanayi, Havacılıkve uzay sanayi, Maden kimya ve petrokimya sanayileridir.

30.000 noktaya hızlı servis!

Akçelik 5000’den fazla kesitte ve kalitede olan stoklarıyla yerli – yabancı tüm müşterilerinin çelik ihtiyacını zamanında karşılamakta, kesintisiz servis güvencesi ile birlikte yılda yaklaşık 30.000 noktaya sevkiyat yapmaktadır.

Satış operasyonlarını İzmir, Gebze, Konya, Ankara ve Esenyurt tesislerinde online olarak bilgi işlem sistemi aracılığıyla yapmakta,stok ve üretimdeki bütün ürünlerini barkod sistemiyle izlemektedir.

Ürünler

 • Kesit Bazında ürünler
 • Kalite Bazında ürünler

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.