TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,441 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Tuzla Birlik Organize Sanayi Bölgesi 1 No'lu Cad. No:23 Tuzla, İstanbul
  • TELEFON: 444 80 52
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1970 yılında ufak bir EL PRESİ makinesi ile üretime geçmiştir. Tek bir kişinin ufak çapta plastik ürünleri üretmeye başladığı işine daha sonraları gerekli sermayeyi sağlayarak enjeksiyon makinesiyle elektrik malzemeleri üretmeye başlamıştır. Uzun bir süre bu üretime devam edildikten sonra şuan ki ana üretim alanımız olan plastik doğrama aksesuarlarını üretmeye başlamıştır. Firmamız her geçen gün kalitesini ve sermayesini arttırarak yüksek performanstaki enjeksiyon makineleriyle üretimini devam ettirmektedir.

 

Akbulut Plastik şimdilerdeyse yaklaşık 4500 metre karelik alanda kurulu 15 adet plastik enjeksiyon makinesi , 2 adet Zamak enjeksiyon makinesi, 3 adet her türlü fitil çekebilen Extruder makinesi ve 35 kişilik kadromuz ile değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

Akbulut Plastik olarak müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Çalışanlarımızla birlikte, müşterilerin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi uluslar arası kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlamaktayız.

 

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü şirketimize çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Akbulut Plastik ’in kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.