• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,910 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: 3.Organize Sanayi Bölgesi 18 Nolu Cadde No:36 Şehitkamil - Gaziantep / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 342 337 87 67
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Ticari faaliyetleri 1994 yılına dayanan Özakan Dış Tic.Ltd.Şti.’ nin, ihracat ve ithalattan sonra imalat ile sanayiye atılması ile, 2010 yılında Akansan Sağlık ve Temizlik Ürünleri San. ve Tic. Ltd.Şti. kuruldu. Vizyonu; ülke ekonomisine katkıda bulunmak, istihdam yaratmak olan Akansan, ürettiği kaliteli ürünler ile bölge ekonomisinin önemli üreticilerindendir. Hijyenik ürünler alanında üretmiş olduğu kaliteli ve güvenilir markalar ile dünya pazarlarına açıldı. Akansan, sanayi sektörüne bebek bezi üretimi ile atıldı. Tek makine ile bebek bezi üretimine atılan Akansan,  bugün bebek bezi makine sayısını arttırmış olup kapasitesini katlar nitelikte üretim yapmaktadır. Akansan, her geçen gün kendini yeniler ve günümüz teknolojisini yakından takip etmektedir. Sanayi sektöründe büyük bir ivmeyle yükselen Akansan, 2012 yılında gücüne güç katıp ıslak havlu üretimine de atılarak yeni bir istihdam alanı yaratmıştır. Yatırımları büyük bir ilgi ve beğeni ile takip edilen Akansan,  yapmış olduğu araştırmalar sonucunda güzellik sabunu üretme kararını almış olup, sabun üretimine 2013 yılında başlamıştır. Geçmişten gelen sabun ticaretinin engin birikimi ile sabun üretimine atılan Akansan, sabun ticaretine yön verir niteliktedir. Günlük üretim kapasitesi  100 tonun üzerinde olan ve bitkilerin doğallığını güzellik sabunu şeklinde insanlar ile buluşturan Akansan, kısa zaman içerisinde en beğenilen üreticiler arasında yerini almıştır.

Yapmış olduğu yatırımlar ile yakından takip edilen ve büyük bir beğeni ile takdir edilen Akansan; bebek bezi, ıslak havlu ve güzellik sabunu  üretim alanlarında her geçen gün yatırımlarını attırmaktadır. Ayrıca Akansan; ülkenin önde gelen markalarının altına imzasını atan en büyük üreticilerden olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

AKANSAN, gelişen pazarın koşullarına uygun olarak tüketicilerimizi üstün kaliteli, yenilikçi anlayışıyla üretilmiş, sağlıklı ürünler ile buluşturmayı ve sektörde öncü kuruluş olmayı hedef edinmiştir.

Misyonumuz

Ülke ekonomisinin can damarı olan ihracatın gelişimine katkıda bulunmakla birlikte; temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeyen bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.