TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
700 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: DOSAB Mustafa Karaer Caddesi Sarmaşık Sokak No: 6/A Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 224 261 52 90
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Hikayemiz;

Bir aile şirketi olarak 1974 yılından bu güne kadar tasarım, üretim ve satış alanlarının tamamında hizmet vermektedir.

 

Üretim;

Desen atölyemizde oluşturulan özgün tasarımlar, özel renk laboratuarlarında hassasiyetle çalışılarak üretim tesislerimizde satışa hazır hale getirilmektedir.

 

Birlikte Tasarlamak ve Geliştirmek

Ahsen Tekstil’in kurucuları tekstil sektöründeki çalışmalarına; 1974 yılında, İstanbul’da başlamıştır. Sektördeki uzun deneyimlerinin ardından, 1984 yılında Ahsen Tekstil faaliyete geçmiştir. Firma üretimini Bursa’daki iki ayrı tesisinde gerçekleştirmekte, İstanbul’daki genel merkezinde de yurtiçi ve yurtdışı satış koordinasyonunu yapmaktadır.

Bir aile şirketi olan Ahsen Tekstil, bugün üçüncü neslin yorumunu 40 yılı aşkın deneyimleriyle harmanlayarak kumaşlarına yansıtmaktadır. Firmanın yıllarla birlikte oluşan geleneğinde; desende yenilikçilik, kalitede en iyi olmak ve özgünlük bulunmaktadır.

Perdelik kumaş üreticisi olan Ahsen Tekstil’in koleksiyonları, bir çok uluslararası tekstil firmasının satış ağında ve editör koleksiyonlarında yer almaktadır. Üretiminin yarıdan fazlası ihracata sunulan firma, aynı zamanda Türkiye’de de bayilik vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.