• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
325 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Antalya Organize Sanayi Bölgesi 2. Etap 22. Cadde No: 13 07190 Döşemealtı / Antalya / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 242 258 01 84
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1880 yılında Barcelona’nın Sant Martí de Provençals bölgesinde kurulmuş çok uluslu bir İspanyol şirketidir. Bu 130 yılı aşkın sürede, küçük bir tohum şirketinden, sebze çeşitleri ve geniş tarla tohumların genetik iyileştirme, üretim ve dağıtımı alanında sektörde lider çokuluslu şirketlerden biri haline gelmiştir.

Şirket, büyümeyi ve uluslararasılaşma mücadelesini göğüslemeyi başarmıştır. Bu büyümenin anahtarı, yıllık cirosunun %15’inden fazlasını aktardığı Ar-Ge ve İnovasyon’a olan bağlılığı olup, tarım sektöründe araştırmaya en çok yatırım yapan şirkettir. Şu anda cirosunun %65’i, 70’ten fazla ülkedeki satışlarıyla ihracata denk gelmektedir.

Fitó Tohum, Akdeniz ve Güney Amerika pazarlarında açık ara liderdir ve 10 ülkede daha bulunan 10 şubesi ile birebir varlığını sürdürmektedir. Bu merkezlerin çoğunun kendi ofisleri, araştırma merkezleri, test alanları ve her tohumu iyileştirmek ve yerel toprak ve iklimlere adapte etmek için birlikte çalıştığı yüzlerce çiftçi bulunmaktadır.

Bağımsızlığımızı koruma ve aile işletmesi olma konusunda güçlü bir taahhüdümüz var. İşimiz, tohum üzerine uzmanlığımız aracılığıyla, işini geliştirmesine yardımcı olmak için çiftçi ile beraber çalışmaktır. Buna ek olarak, geniş bir tecrübeye sahip ve sektörü iyi tanıyan personelimizle, iyileştirmeler ve piyasa trendleri hakkında danışmanlıkta bulunmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.