GOLD Adore Mobilya San. ve Dış Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
773 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Konya Yolu 19.Km Ahiboz Mevkii Gölbaşı/Ankara
  • TELEFON: +90 312 616 60 66
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: www.adore.com.tr
  • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
  • E-POSTA: bilgi@adore.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Konya Yolu 19.Km Ahiboz Mevkii Gölbaşı/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Türkiye’nin lider demonte mobilya üreticisi Adore Mobilya, 30 yıllık birikiminden güç alarak  yenilikçi  modern bakış açısı, kullanışlı ve modern tasarımlı ürün yelpazesi, orijinal ve güncel ihtiyaçlara cevap veren tasarımları ile kendisine misyon edindiği “En Kaliteli – En Hesaplı Mobilya” çizgisinde yoluna devam etmektedir.

 

Günlük 12000 paket modüler mobilya üretim kapasitesiyle, 900’den fazla satış noktasına profesyonel lojistik iş ortakları ile haftalık tarifeli sevkiyat ve 5 kıtaya yayılmış 50’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır ve önde gelen ulusal ve uluslar arası organize perakendeci ve yapı marketlerin 1 numaralı demonte mobilya tedarikçisi haline gelmiş bulunmaktadır.

 

Sektöründe ev ve ofis dekorasyonuna farklı bir soluk getiren Adore Mobilya, müşterilerinden aldığı tavsiye ve önerilere önem ve değer vererek, müşteri odaklı yaklaşımıyla geliştirdiği satış sonrası hizmetleri ve kampanyalarla,  evlerinizin ve ofislerinizin mobilya ihtiyaçlarını daima en kaliteli ve hesaplı çözümler ile karşılamayı hedeflemiştir. Bu hedefini gerçekleştirmek için dağıtım ağını büyüterek ürünlerini Türkiye’nin her noktasında değerli müşterilerinin beğenisine sunmayı başarmıştır.

 

Sanal ortamda ise “adoremobilya.com” online satış ve tanıtım sayfası ile çağın gereklerine uyarak müşterilerinin güncel beklentilerine hızlı ve birebir cevap vermekte, sanal alışveriş hizmetlerine kendine özgü yenilikçi bir yaklaşım getirmekte ve sektörde öncü diğer satış sitelerinde de  başarı ve beğeni ile satışlarını gerçekleştirmektedir. Bugün Türkiye geneline mobilya alanında “aynı gün kargo” yapabilen tek üreticidir.

 

“Başarı, detaylarda gizlidir” anlayışıyla hareket eden Adore Mobilya ürünlerinde sektöründe kabul görmüş, uluslar arası standartlara sahip ve kendi üretim teknik ve kalite standartlarına uygun  ithal yüksek kalite bağlantı elemanları ve aksesuarları, endüstriyel amaçlı geri dönüşümlü ormanlardan elde edilen ağaçlara verilen çevreci  FSC sertifikalı ve Avrupa Birliği Sağlık Normlarına uygun insan sağlığına zararsız, kanserojen madde içermeyen E1 sertifikalı yonga levha kullanmaktadır. Adore Mobilya insan sağlığı ve çevre bilinci hakkındaki yasal kanun ve mevzuatlara uygun ve saygılı olarak üretim yapmaktadır.

 

Adore Mobilya, organizasyon yapısından  tüketici memnuniyetine, müşterilerin geri dönüşlerine ait tüm verilerin analiz edilmesinden satış öncesi ve sonrası süreçlerin etkin yönetimine, iç denetimlerden, ürün tasarımına, satın almadan satışa kadar pek çok noktada Avrupa Birliği standartlarına uygun ve Almanya’dan tescilli TUV Cert ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Toplam kalite sistemi sonunda, ürünlerine duyduğu güvenle Türkiye ve Avrupa’ da bir ilk olan üretim hatalarına karşı 7 Yıl garanti sözü vermektedir.

 

Sektörde 30 yıllık geçmişi olmasına rağmen daha yolun başında olduğuna inanan Adore Mobilya, müşterileriyle beraber daha çok yol kat edeceğinin bilinciyle başarısını daha da yukarı taşımak yurtiçi ve yurtdışı yatırımlarına devam etmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.