• turkosb@gmail.com
 • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,677 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi Y-19/A Parsel 34953 Tuzla / İstanbul
 • TELEFON: +90 216 394 91 83
 • FAX: +90 216 394 91 86
 • GSM: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: http://www.armassglass.com
 • E-POSTA: info@armassglass.com
 • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi Y-19/A Parsel 34953 Tuzla / İstanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

BİR GÜVEN HİKAYESİ

Armassglass, 32 yıllık kurşuna dayanıklı cam sektörü tecrübesinde birinci hedefi, insan hayatını bu denli yakından ilgilendiren bir konuda müşterilerine güven ve kalite vermekti. Bu hedef doğrultusunda maddi zararları düşünmeden inandığı kalite seviyesinin altındaki hiçbir ürünü müşterisine sunmayarak uzun yıllar sürecek güven ilişkisinin temelini atmıştır.

Armassglass sürekli yenilenen ve gelişen teknolojik altyapısı,günümüze entegre fiziki şartları ile kurşuna dayanıklı cam çözümleri konusunda tüm dünyadaki müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarına yeni seviyeler getirmiştir.

Armassglass, tüm bu üretim ve innovasyon çözümlerinin sürekliliğini ve stabilizasyonunu sağlamak için her zaman dünyada alanında en deneyimli ve kaliteli ürün ve hizmet üreten iş ortakları ile çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir.

Misyonumuz;

Dünyanın en güvenilir şeffaf zırh firması olmaktır.

Vizyonumuz;

Müşterilerimize sürekli kaliteyi garanti etmek ve en zor projelerinde bile çözüm ortağı olmaktır.

Kalite Politikası

Ada Cam Sanayi Tic. Ltd. Şti. Armassglass markası ile ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemine sahip ,bu standartların öngörmüş olduğu teknik ve idari yapılanmasını sağlamış ,sektöründe öncü firma konumundadır.

Kalite, kurumumuzun üretimin her anında öncelik verdiği olgudur. Kalite anlayışımız,hammadde seçiminden başlar ve nihai ürünün paketlenmesi evresine kadar devam eder. Armassglass olarak kalitenin bir takım oyunu olduğuna inanmakta ve bu inancın ürünlerimize yansıması için var gücümüzle çalışmaktayız.

Üretim

Üretim tesislerimizi yüksek teknolojilerle güncel tutarak, kalitemizi yılların tecrübesi, bilgisi, hizmet anlayışı, ekip ruhu ve doğru makine parkuru ile sürdürmekteyiz. Amacımız tüm yaşam alanlarınızda, yüksek teknolojiye sahip kusursuz camlar üretmek ve bunun yanı sıra güvenliğinizi ve konforunuzu sağlamaktır. Ar-Ge çalışmalarımızla önümüzdeki dönemlerde yeni teknolojileri hizmetinize sunmak en önemli hedeflerimizdendir.

Üretim aşamalarının her safhasında kalite politikalarımızı uygulamaktayız. Tüm üretim süreçlerimizde çalışanlarımızın sağlığına özen göstermek ve çevreye duyarlı bir üretim anlayışını sürdürmek öncelik verdiğimiz konuların başında gelmektedir.

Armassglass aynı zamanda üretim aşamasında kullandığı hammaddelerin tedariğinde dünyada konusunda uzman ve en kaliteli ürünleri sunan çözüm ortakları ile çalışmaktadır.

Ürün grubumuz

 • Kurşuna dayanıklı cam çeşitleri
 • Çok katmanlı lamine cam

Çözümlerimiz;

 • Askeri çözümler: Armassglass uzun yıllardır savunma sanayinin değişen ihtiyaçlarına çözümler üreterek askeri personellere artan tehditler karşısında maksimum can güvenliği sağlamaktadır. Yıllar içinde savunma sanayisinin ihtiyaçlarıyla yakın ilişki içinde olmamızı sağlayan işimiz zaman içinde bu ihtiyaçları en iyi şekilde anlayarak bu ihtiyaçlara yönelik yeni teknolojiler geliştirmemize vesile olmuştur.
 • Sivil çözümler: Dünyanın her an değişen durumları ve hayatın her anında korunmaya yönelik artan ihtiyaç sadece askeri alanda değil sivil hayatta da bir gereklilik olmuştur. Bireysel taşıma, toplu taşıma ve nakit para taşıma araçlarında yüksek kaliteli, hafif ve estetikten ödün vermeyen yapısıyla dünya genelinde birçok araç zırhlama firmasının ilk tercihi ve en güvendiği firma olan armassglass ,güvenlik için estetikten vazgeçilmesinin şart olmadığını bugüne kadar sayısız defa kanıtlamıştır.
 • Mimari çözümler: Konsolosluk binaları, askeri merkezler, polis istasyonları, nöbetçi kulübeleri, müzeler, bankalar ve kuyumcular gibi önemli devlet kurumları ve değerli eşyaların muhafaza edildiği tehdite açık binalarda da güvenlik ihtiyacı üst seviyededir.
 • Denizcilik çözümleri: Dünya denizlerindeki fırtına, sert dalgalar, tuzlu su gibi yıpratıcı koşullar armassglass camları ile bir sorun olmaktan çıkmış bulunmaktadır. Deniz taşıtlarının ihtiyacı olan camlar ister kompleks şekilli ister düz olsun aranan korumayı maksimum şekilde sunar.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.