TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,095 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ö. Faruk ÖZÇELİK
  • ADRES: Malatya 1. Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No: 1-7 Malatya / Türkiye
  • TELEFON: +90 422 237 54 92
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 2002 yılında Malatya sürgüde kurulmuş olup pazar payının genişlemesi, sektör bazında ihtiyaç duyulan daha fazla üretim kapasitesi nedeni ile entegre bir tesis olma yolunda ilerleyen 7 As Branda LTD.ŞTİ . 2007 yılında Malatya 1. Organize Sanayi Bölgesine taşınmıştır.

Hizmet ağımızın dünya çerçevesinde genişlemesinden kaliteli ürünlerimizin getirdiği başarı ile müşterilerimizin güvenini ve takdirini kazanmanın gururuyla ISO 9001 – 2000 şartlarına uygun bir kalite yönetim sistemi çerçevesinde Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli Kalemli markamızla hizmet sunmaktadır.

7 As Branda Teks. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Yedi ortağın birleşmesi ile kurulup ismini ortaklarının simgesi ile almıştır. 21838 m2 alan üzerinde kurulmuş olup 2850 m2 kapalı alan sahiptir. Dokuma ve boyahane bölümlerinden oluşan fabrikamızda teknolojinin tüm yeniliklerinin kullanıldığı geniş makina parkuru ile gerçekleştiren güçlü teknik altyapısı ve tecrübeli personel eğitimine önem vererek Kore’den, Çin’den Suudi Arabistan’dan, Tayland’dan ithal ettiği hammaddelerle; tente, branda, kartela, gabardin,  panama imalatı ile PVC kaplı yüzde yüz polyester, çizgili polyester dokuma brandanın tüm çeşitlerini (1100 denye, 750 denye, 450 denye ) kaliteli geniş ürün yelpazesi ile kaliteden ödün vermeden her renk ve çevreye duyarlı yeni ürün tasarım ve uygulamalarını tamamen kendi bünyesinde yapıp değerli müşterilerine İşletmemizde tente imalatı ve branda imalatında % 85 randımanla çalışılıp yıllık üretim kapasitesi pamuklu dokuma da 691200 m2, pvc kaplı dokuma kumaş imalatı da 437143 m2 dir Firmamız sahip olduğu zengin ve kaliteli ürün portföyü ile iç pazara hitap ettiği gibi yurtdışına da ihraç etmektedir. Ürettiği brandalarının % 20 sini yurt dışına % 80’nini ise Türkiye geneline sunmaktadır. Sektördeki gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip ederek doğru zaman, doğru ürün ve üst düzey kalite anlayışımızı birleştirerek talepleri karşılamaktadır. Yenilikçi, dinamik, profesyonel iş anlayışıyla birleştirerek büyük hedeflere yürümektedir.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.