TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,506 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi 31. Cadde No: 28 Odunpazarı - Eskişehir / Türkiye
  • TELEFON: +90 222 236 26 80
  • FAX: +90 222 236 26 82
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.3eksenmakina.com.tr
  • E-POSTA: info@3eksenmakina.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi 31. Cadde No: 28 Odunpazarı - Eskişehir / Türkiye

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

30.04.1992 YILINDA 3 M MAKİNA SAN.TİC.A.Ş OLARAK BAKSAN KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ 26 BLOK NO:1 DE 180 M² KAPALI ALANDA TALAŞLI İMALATA BAŞLAMIŞ OLUP HIZLA MAKİNA PARKURUNU GENİŞLETEREK 1999 YILINDA TEKSAN SANAYİ SİTESİ ESKİŞEHİR ADRESİNE TAŞINMIŞTIR.BU ADRESTEKİ FAALİYETLERİNİ DE İLERLETEREK 06.06.2003 TARİHİNDE KENDİNE AİT 280 M ² KAPALI 200 M² AÇIK ALANDA FAALİYETLERİNE DEVAM ETMİŞTİR.

06.03.2006 YILINDA ADINI 3 EKSEN MAKİNA SAN.TİC.A.Ş. OLARAK DEĞİŞTİREN FİRMAMIZ GELİŞEN TEKNOLOJİ VE MÜŞTERİYE YÖNELİK KALİTE POLİTİKALARINA AYAK UYDURABİLMEK İÇİN 05.06.2006 TARİHİNDE ISO 9001:2000 BELGESİ İÇİN HAZIRLIKLARINI TAMAMLAMIŞ VE BAŞARIYLA BU BELGEYİ ALMIŞTIR VE KAPASİTESİNİ 550 M² KAPALI ALANA YÜKSELTEN VE MAKİNA PARKURUNU GÜN GEÇTİKÇE GELİŞTİRMEKTEDİR.

2008 YILI SONU İTİBARİYLE 3 EKSEN MAKİNA SAN.TİC.A.Ş. HIRDAVAT ŞUBEMİZİ TORNACILAR SANAYİ SİTESİ V BLOK NO:29 ESKİŞEHİR ADRESİNDE FAALİYETE GEÇİRMİŞ VE SATIŞLARINA BAŞLAYARAK MÜŞTERİ AĞINI GENİŞLETMİŞTİR. TAEGUTEC, VÖLKEL, MTE (MAKİNA TAKIM ENDÜSTRİSİ) GİBİ FİRMALARIN BAYİLİĞİNİ ALARAK MÜŞTERİLERİNE EN İYİ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

Kalite Politikamız

3 EKSEN MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. MÜŞTERİ İHTİYAÇ VE İSTEKLERİNİ EN İYİ BİÇİMDE BELİRLEYEREK, BUNA UYGUN ÜRÜNÜN İMALATINI VE BAKIMINI YAPMAK, ÜRÜN KALİTEMİZ İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK, ÇALIŞANLARIMIZ, TEDARİKÇİLERİMİZLE BİRLİKTE; KARŞILIKLI İŞ BİRLİĞİ VE GÜVEN İÇERİSİNDE ÇALIŞARAK VERİMLİLİĞİMİZİ ARTIRMAK. EKİP RUHU VE EKİP ÇALIŞMASI ANLAYIŞINI, ŞİRKET KÜLTÜRÜMÜZÜN TEMELİ OLARAK GÖRMEK, KALİTEYİ ŞİRKETİMİZ İÇİN ULAŞILAN VE KORUNAN BİR DÜZEY DEĞİL, YENİLENEN VE GELİŞTİRİLEN BİR HEDEF OLARAK GÖRMEK, FİRMANIN EN DEĞERLİ KAYNAĞINI İNSAN OLARAK KABUL ETMEK.

Vizyonumuz

DEĞİŞEN VE GELİŞEN DÜNYA ŞARTLARINDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYARAK KALİTELİ TALAŞLI İMALAT ve ÜRETİM MAKİNELERİNİN PERİYODİK BAKIM ve ONARIM İŞLEMLERİNİ YAPARAK, ÇEVRE VE TOPLUMA KARŞI SORUMLULUK BİLİNCİYLE: TEKNOLOJİ VE KALİTE AÇISINDAN METAL TALAŞLI ÜRETİM SEKTÖRÜNDE ÖRNEK BİR KURULUŞ OLARAK YER ALMAK.

Misyonumuz

ÜLKEMİZ, TOPLUMUMUZ, HİZMET VERDİĞİMİZ MÜŞTERİLERİMİZ ve 3 EKSEN MAKİNA SANAYİ’ sinin TÜM ÇALIŞANLARI İÇİN DEĞER YARATAN BİR KURULUŞ OLMAK.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.