• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
456 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Minareliçavuş Mah. Nilüfer org. San. Bölg. 113 SK. No: 11 Nilüfer - Bursa
  • TELEFON: +90 224 443 01 23
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2000 yılında Hüseyin Bölük tarafından kurulan Sİ-MUT Teknik; Servo Motor ve Spindle tamiri konularında Türkiye’nin lider servis şirketidir. Servo motor ve spindel ile ilgili taleplerinizi en hızlı ve güvenli şekilde çözebileceğiniz tek adrestir.

Si-Mut Teknik; 2001 yılında Siemens Servo Motor Tamir ve bakım yetkili servisi, 2014 yılında Weiss Spindle Tamir ve bakım yetkili servisi olmuştur. Vermiş olduğu hizmetlerde daima hız ve kaliteyi ön planda tutan Sİ-MUT, Siemens standartlarına uygun olarak Siemens ve Weiss markalarının Türkiye’de tek YETKİ BELGELİ Servis ve Tamir Merkezidir.

 

Siemens ve Weiss markaları için hizmet veren Si-Mut Teknik; Müşterilerinin taleplerini 2000 metrekare kapalı alana sahip tek çatı altında karşılamaktadır. “Personelimizi özenle seçiyor, eğitiyor ve güncel bilgilerle donatıyoruz.” Mühendis ve teknisyenlerimiz Siemens Almanya Servis Merkezindeki eğitimlere düzenli olarak katılmaktadırlar. Kurulduğu günden beri sürekli teknolojiye ve insana yatırım yaparak; her zaman “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesini ön planda tutan Si-Mut Teknik, yeni yatırımlarla büyümeye devam etmektedir. Onarım tecrübesi ve profesyonel ekibi; kaliteli Servo Motor ile Spindle onarımları gerçekleştirmenin yanı sıra, problemin bir daha tekrarlanmaması için en küçük ayrıntıyı müşterilerine iletmektedir.

 

Kendimizi en yeni teknolojilerle destekliyor ve sürekli yeniliyoruz. Çünkü tek amacımız; “MÜŞTERİLERİMİZİN İŞİNİ BEKLETMEMEK.”

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.