• turkosb@gmail.com
  • +90 (532) 623 09 45
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,190 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Demirtaş organize Sanayi Bölgesi Açelya Sokak No: 6 Bursa / Türkiye
  • TELEFON: +90 224 707 00 77
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Otomotiv sektörünün önde gelen üretici irmalarına plastik parçalar ve sistemler konusunda toplam 20.000 m2’nin üzerinde kapalı alanları olan Demirtaş ve Çalı fabrikalarında üretim yapmaktadır. Plastik enjeksiyon, extrüzyon, şişirme ve çeşitli bitirme işlemleriyle 500’ün üzerinde referansın üretimini yapmaktadır. En son teknolojik yatırımları olan 6 robotlu tam otomatik boyahanesi ve Türkiye’de bir ilk olan plastik üzerine 7 robotlu tam otomatik krom kaplama tesisiyle ve JIT (Just In Time) mantığıyla 110 referans kompleksitesindeki bir sipariş programını 160 dakika gibi bir sürede hazırlayıp sevk edebilmektedir. Ürün geliştirme sürecinde kendi gereksinimleri olan ürün ve süreç testlerini yapabilecek donanımlı laboratuarlarıyla, tasarım doğrulama için gerekli prototipleri yapabilecek bünyesinde bulunan hızlı prototipleme cihazıyla, her türlü data ve veri transferini yapabilecek bilişim alt yapısıyla, tasarım süreçlerinde pro-aktif olarak önceden problemleri görüp önlem alma imkânı tanıyan Bilgisayar Destekli Mühendislik araçları olan Kalıp Akış Simülasyonu (Mold Flow Analyses), Çarpılma Analizleri (WarpageAnalyses), Dayanım
Analizleri (Durability Analyses) gibi teknolojik yönü, tecrübesi ve yenilikçi yaklaşımlarıyla birçok ürün grubunda Fiat ve Ford gibi müşterilerine co-desing imalatçı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Ürün Grupları;

Tampon, Kapı çıtaları, Krom armalar yazılar, vites ve el fren körükleri, su depoları, akü taşıyıcıları, boyalı trimler, küllükler, hava kanalları, kontrol panelleri bulunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.